Menu Zamknij

Przewody hamulcowe to ważny element układu hamulcowego w pojeździe. Mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, ponieważ przekazują siłę nacisku z pedału hamulca do hamulców na kołach, co powoduje spowolnienie lub zatrzymanie pojazdu.

Hurtownia Przewodów hamulcowych

Przewód hamulcowy to specjalistyczne elementy umożliwiające przetłaczanie olejów i podobnych substancji w rozmaitych mechanizmach.

Przewody hamulcowe
Przewody hamulcowe

Szeroko wykorzystywane w przemyśle, budownictwie czy motoryzacji muszą spełniać określone warunki i mieć parametry dostosowane do pełnionej funkcji.

Oringi Częstochowa

Oring (inaczej O-ring) to rodzaj uszczelnienia w kształcie pierścienia, wykonanego z elastycznego materiału, zazwyczaj gumy lub elastomeru. Oringi są stosowane w różnych branżach i zastosowaniach, aby zapewnić hermetyczność lub uszczelnienie między dwoma elementami.

Uszczelki

Uszczelki to elementy stosowane w różnych branżach i zastosowaniach w celu zapewnienia hermetyczności lub izolacji między dwoma powierzchniami lub elementami. Służą do zapobiegania wyciekom płynów, gazów, pyłów czy innych substancji, oraz mogą chronić przed oddziaływaniami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć czy zmienne temperatury. Istnieje wiele rodzajów uszczelek, z których każdy ma swoje specyficzne zastosowanie.

POLWENT

“POLWENT” Sp. z o.o. jako producent uszczelnień technicznych istnieje na rynku od ponad 30 lat, odnosząc sukcesy w produkcji wysokiej jakości uszczelek gumowych i przewodów hydraulicznych wykorzystywanych w hydraulice siłowej oraz pneumatyce.